Popis zařízení

 

   Miniškolka se nachází krásném prostředí Valdštejnska, v rodinném domě se zahradou v Pelešanech. Pro venkovní pobyt máme k dispozici les, který se nachází hned vedle domu a přitom je to k nám autem 5 minut z centra Turnova. V případě nepřízně počasí využíváme zastřešenou terasu(40m2). Na zahradě se děti potkávají s kočičkou Ťapinkou a s fenkou Emilkou.

   K vnitřnímu vybavení patří herna s kuchyňským, jídelním koutem a přímým vstupem na zahradu. K odpolednímu odpočinku s pohádkou máme připravenou ložničku. Dále mají děti k dispozici šatnu, koupelnu a toaletu. Nahlédněte do naší fotogalerie.

                                                                    Program

 

                                          7 - 9    příchod dětí, hraní, tvoření, zpívání

                                      po 9-té    svačinka a následují venkovní aktivity

                                  11.30 - 12   oběd, po obědě čtení pohádky a spaní 

      po probuzení je pro děti připravena svačinka, po jídle si hrají, staví, skládají, jezdí na odstrkovadlech............   

                                       

                                                  

          

                                                                  Stravování

 

     Dodržujeme zásady zdravé výživy, veškerá strava se skládá z čerstvých surovin. Svačinky si připravujeme sami, obědy jsou dováženy. Pokud dodržujete určitý rytmus stravování, není problém, aby si Vaše dítě nosilo jak svačiny, tak obědy, které jim samozřejmě ohřejeme. V případě alergií nebo zdavotních komplikací spojených s konzumací určitých potravin nás kontaktujte, vždy se budeme snažit vyjít vstříc.

     Přípravy svačinek se děti účastní (úměrně svému věku), prostírají si a nalévají si pití. Při výdeji oběda děti prostírají, odnášejí použité nádobí. Děti vedeme k samostatnosti a ke správným zásadám stolování. Malým dětem pomáháme. Po celý den dodržujeme pitný režim.   

      Svačinka.....................................10 Kč.

      Oběd...........................................30 Kč.

 

                                                                        Náš tým

 

   Na děti a rodiče se těší:         Monika Menclová - středoškolské vzdělání                                                                                                                                      kurz Péče o dítě 0-15let

                                                          Dana Šéfrová - středoškolské vzdělání                                                                                                                                     kurz Péče o dítě 0-15let